Hotel Kašperské hory Kašperk

Hotel Kašperk nabízí ubytování v šumavském městě Kašperské Hory ve 24 luxusních pokojích s nadstandardní nabídkou pro hosty. V hotelu se nachází restaurace, která je designována ve vztahu k hradu Kašperk a udržuje zvyklosti, vyplývající ze základů šumavské kuchyně.

Hotel Kašperk je vhodný nejen pro relaxaci a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody, ale také pro konference a svatby.

Ubytování hotel Kašperk pokoje
Komfortní dvoulůžkové
a třílůžkové pokoje s výhledem na Šibeniční vrch a údolí pod hradem Kašperk, o ploše 20m2. Romantické apartmá s výhledem do údolí řeky Vydry(Otavy), o ploše 25m2 s manželskou postelí. Královské apartmá s výhledem na horu Zhůří, o ploše 35m2 je veliké jednopokojové apartmá s manželskou postelí. Všechny pokoje a apartmá mají vlastní koupelnu / WC, TV a zdarma připojení Wifi.

Restaurace hotelu Kašperk, šumavská kuchyně
Restaurace byla postavena přímo na základech hostince U hroznu, který vznikl v době největší slávy Kašperských Hor (období těžby zlata). Restaurace Kašperk, je otevřena celý týden. Šéfkuchařem je Jiří Sedlák přezdívaný Harry, rodák ze Šumavy, který vedl vyhlášenou kuchyni hotelu Modrava a pracoval v několika prestižních restauracích v Praze.

Restaurant Kašperk je vhodný jak pro obědy a večeře, tak i pro posezení u kávy v nezapomenutelném prostředí. Zajistí zde pro vás rauty, zahradní párty s grilováním, rodinou nebo firemní oslavu, svatební hostiny, promoční hostiny, catering. Přejete si romantický piknik v přírodě? Připraví pro Vás košík s láhví vína, vodou, sendvičem, ovocem a samozřejmě i deku.

Hotel Kašperk Wellness
V hotelu lze využít bazén o rozměrech 17,5 m x 6 m. Bazén je určen i pro malé děti a je vhodný pro první pokusy plavání. Hotel Kašperk v bazénu pravidelně každou středu a sobotu uskutečňuje plavecké soutěže pro děti. Podvodní masáže Vám umožní uvolnit své tělo a načerpat energii z vody, která je prosycena stopami zlata a září přírodní čistotou. Odpočívací zóna Vám zprostředkuje jedinečný výhled na náměstí Kašperských Hor a horu Zhůří (1.187 m n.m.), která je poseta hlubokými lesy.

Klubovna – konferenční sál v hotelu Kašperk 
Klubovna slouží pouze pro hotelové hosty pro jejich relaxaci, odpočinek a k posezení u kávy. V klubovně je hostům k dispozici připojení k internetu prostřednictvím vlastní WiFi sítě. V klubovně je možné pořádat konference až pro 70 účastníků. Nedílnou součástí klubovny je velkoplošná televize, která přináší informace ze satelitního kanálu Discovery channel.

Kašperské Hory hotel Kašperk Pro děti
H
otel Kašperk vítá všechny malé i velké děti. Pro větší jsou připraveny společenské hry v klubovně a venku si mohou zahrát na trávníku cricket nebo v písku petanque. Pro menší je připravena herna a na terase veliké pískoviště s jemným pískem. Připraveny jsou také postýlky, nočníky, vaničky nebo elektronické chůvičky. Vše na vyžádání a samozřejmě zdarma.

Kašperské hory a okolí hotelu jsou ideální pro turistické výlety, sportovní aktivity a v blízkosti je mnoho kulturních památek (doprava hotelovým autobusem). Možnost lyžování, kolo, golf, plavání, relaxace, inline bruslení, létání, rybolov či jízda na koních.

Hotel Kašperk vznikl v roce 1909 a po celkové rekonstrukci v letech 2006-2008 je koncipován jako relaxační hotel pro všechny typy klientů, všechny jeho vnitřní prostory jsou navrženy jako nekuřácké zóny.

Hotel Kašperské hory Kašperk - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kašperské hory Kašperk - disponuje restauracíHotel Kašperské hory Kašperk - disponuje vinárnouHotel Kašperské hory Kašperk - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Kašperské hory Kašperk -  je k dispozici připojení na internetHotel Kašperské hory Kašperk -  je k dispozici letní terasaHotel Kašperské hory Kašperk - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Kašperské hory Kašperk - přijímá kreditní karty VISAHotel Kašperské hory Kašperk - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Kašperské hory Kašperk - přijímá kreditní karty JCBHotel Kašperské hory Kašperk - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Kašperské hory Kašperk - krytý bazén v hotelu.Hotel Kašperské hory Kašperk - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Kašperské hory Kašperk - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Kašperské hory Kašperk - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kašperské hory Kašperk - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Kašperk, Náměstí 3
Kašperské hory 34192 Česká Republika
Hotel-Kasperske-Hory-Kasperk@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s
Hotel Kašperk ubytování Kašperské hory Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: